1.-5.8.2022 - PRÍMESTSKÝ DETSKÝ TÁBOR - FARMÁRIK - OBSADENÉ

202203251114560.farmarik

Program na V. turnus 1.-5.8.2022 - "FARMÁRIK"

OBSADENÉ

 

Prihlásiť môžete svoje dieťa na prímestský detský tábor s dennou dochádzkou od 6 do 12 rokov. Organizátorom je Centrum voľného času v Starej Ľubovni.
Poplatok: 80,00 € pre deti, ktoré v školskom roku 2021/2022 odovzdali na záujmové útvary CVČ VZDELÁVACÍ POUKAZ.
95,00 € ostatní záujemcovia.
V poplatku je zahrnutá úhrada na dopravu, poistné, vstupné, obed v mieste, kde sa nachádzame, občerstvenie, ceny na súťaže, pomôcky, táborové tričko. Ak dieťa na tábor z vážnych dôvodov nenastúpi a túto skutočnosť oznámite najneskôr do 3 dní pred nástupom, bude Vám účtovaný Storno poplatok vo výške 10,- €.
Činnosť detí prebieha od 8.00 – 16.00 h, pri výletoch sú možné zmeny, o ktorých budete vopred informovaní podľa programu. Rodič si každý deň v stanovenom termíne vyzdvihne dieťa v CVČ (alebo podľa programu).
Dieťa do tábora potrebuje: športové oblečenie, vhodnú obuv, dáždnik alebo pršiplášť, šiltovku / čiapku, dostatok tekutín, desiatu, preukaz poistenca (alebo jeho kópiu), v prípade veľkých horúčav ochranné krémy, plavky, uterák.

 

Dopravu na Skanzen si rodič zabezpečí vo vlastnej réžii. 


Program tábora je zameraný na:
Prímestský detský tábor zameraný na život na gazdovskom dvore, staráme sa o zvieratká, za odmenu sa môžeme povoziť na koníkoch, hladkať zajace, ovečky, popásť húsky i kačky. Učíme sa remeslám starých gazdov a gazdiniek, navaríme si i napečieme niečo pod zub. Pod dozorom remeselníkov sa učíme vyrábať rôzne výrobky, ktoré sa využívajú pri práci na gazdovskom dvore. Naučíme sa na čo môžeme zužitkovať produkty, ktoré nám dávajú zvieratá a čo si môžeme dopestovať na políčkach, ako si urobiť zásoby na zimu. Staráme sa o kaplnky a ich okolie ako aj okolie domčeka a záhradok. Zbierame v lese bylinky.Tábor sa koná priamo v skanzene pod Hradom Ľubovňa.

K stiahnutiu

© 2023 | Centrum voľného času | Mapa stránok  |  RSS | Ochrana osobných údajov | Valid HTML 5! Valid CSS 3!
  • toplist