11.-15.7.2022 - PRÍMESTSKÝ DETSKÝ TÁBOR - FOLKLORIKA - II. turnus

202103301306540.f

Program na II. turnus 11.-15.7.2022 - "FOLKLORIKA"

Prihlásiť môžete svoje dieťa na prímestský detský tábor s dennou dochádzkou od 6 do 12 rokov. Organizátorom je Centrum voľného času v Starej Ľubovni.
Poplatok: 80,00 € pre deti, ktoré v školskom roku 2021/2022 odovzdali na záujmové útvary CVČ VZDELÁVACÍ POUKAZ.
95,00 € ostatní záujemcovia.
V poplatku je zahrnutá úhrada na dopravu, poistné, vstupné, obed v mieste, kde sa nachádzame, občerstvenie, ceny na súťaže, pomôcky, táborové tričko. Ak dieťa na tábor z vážnych dôvodov nenastúpi a túto skutočnosť oznámite najneskôr do 3 dní pred nástupom, bude Vám účtovaný Storno poplatok vo výške 10,- €.
Činnosť detí prebieha od 8.00 – 16.00 h, pri výletoch sú možné zmeny, o ktorých budete vopred informovaní podľa programu. Rodič si každý deň v stanovenom termíne vyzdvihne dieťa v CVČ (alebo podľa programu).
Dieťa do tábora potrebuje: športové oblečenie, vhodnú obuv, dáždnik alebo pršiplášť, šiltovku / čiapku, dostatok tekutín, desiatu, preukaz poistenca (alebo jeho kópiu), v prípade veľkých horúčav ochranné krémy, plavky, uterák.

 

Dopravu na Skanzen si rodič zabezpečí vo vlastnej réžii. 


Program tábora je zameraný na:

Prímestský detský tábor zameraný na ľudový folklór nášho regiónu, spievame si pri práci na gazdovskom dvore, tancujeme na lúke pri hrabaní sena, učíme sa remeslám starých gazdiniek,navaríme si i napečieme niečo pod zub. Naučíme sa podojiť kozu, upiecť osúchy, placky, voňavý chlebík. Pripravujeme program pre rodičov Deň kroja s významnými hosťami zo súťaže Zem spieva. Pod dozorom remeselníkov sa učíme vyrábať rôzne výrobky, ktoré si necháme na pamiatku. Spoznáme nových kamarátov aj zvieratká na gazdovskom dvore. Tábor sa koná priamo v skanzene pod Hradom Ľubovňa.

K stiahnutiu

© 2023 | Centrum voľného času | Mapa stránok  |  RSS | Ochrana osobných údajov | Valid HTML 5! Valid CSS 3!
  • toplist