25.-29.7.2022 - PRÍMESTSKÝ DETSKÝ TÁBOR - ZVIERATKOVO - OBSADENÉ

OBSADENÉ

 

Program na IV. turnus 25.-29.7.2022 - "ZVIERATKOVO"

Prihlásiť môžete svoje dieťa na prímestský detský tábor s dennou dochádzkou od 6 do 12 rokov. Organizátorom je Centrum voľného času v Starej Ľubovni.
Poplatok: 80,00 € pre deti, ktoré v školskom roku 2021/2022 odovzdali na záujmové útvary CVČ VZDELÁVACÍ POUKAZ.
95,00 € ostatní záujemcovia.
V poplatku je zahrnutá úhrada na dopravu, poistné, vstupné, obed v mieste, kde sa nachádzame, občerstvenie, ceny na súťaže, pomôcky, táborové tričko. Ak dieťa na tábor z vážnych dôvodov nenastúpi a túto skutočnosť oznámite najneskôr do 3 dní pred nástupom, bude Vám účtovaný Storno poplatok vo výške 10,- €.
Činnosť detí prebieha od 8.00 – 16.00 h, pri výletoch sú možné zmeny, o ktorých budete vopred informovaní podľa programu. Rodič si každý deň v stanovenom termíne vyzdvihne dieťa v CVČ (alebo podľa programu).
Dieťa do tábora potrebuje: športové oblečenie, vhodnú obuv, dáždnik alebo pršiplášť, šiltovku / čiapku, dostatok tekutín, desiatu, preukaz poistenca (alebo jeho kópiu), v prípade veľkých horúčav ochranné krémy, plavky, uterák.

 

Dopravu na Skanzen si rodič zabezpečí vo vlastnej réžii. 


Program tábora je zameraný na:
Prímestský detský tábor zameraný na život na gazdovskom dvore, spievame si pri práci na gazdovskom dvore, staráme sa o zvieratká, za odmenu sa môžeme povoziť na koníkoch, hladkať zajace, ovečky, popásť húsky i kačky. Učíme sa remeslám starých gazdov a gazdiniek, navaríme si i napečieme niečo pod zub. Naučíme sa podojiť kozu, upiecť osúchy, placky, voňavý chlebík, vyrobiť hrnček, koberček, drevené hračky, hrabať seno a iné remeslá. Pod dozorom remeselníkov sa učíme vyrábať rôzne výrobky, ktoré sa využívajú pri práci na gazdovskom dvore. Staráme sa o kaplnky a ich okolie ako aj okolie domčeka a záhradok. Zbierame v lese bylinky. Spoznáme nových kamarátov aj zvieratká na gazdovskom dvore. Tábor sa koná priamo v skanzene pod Hradom Ľubovňa.

 

K stiahnutiu

© 2023 | Centrum voľného času | Mapa stránok  |  RSS | Ochrana osobných údajov | Valid HTML 5! Valid CSS 3!
  • toplist