Francisco - Tenerife, Spain

 
Ahoj volám sa Fran Práve som končím dobrovoľníctvo. Na Slovensku veľmi sa mi páčilo kvôli jeho povahe, ak máte radi kľud, relaxujte a chcete mať ďalšie očakávania radím vám Starú Luvobňu. Stará Ľuvobna je mesto na Slovensku je veľmi malé, ale má veľa možností: prírodu, voľnočasové aktivity atď. Robil som dobrovoľníctvo v Centre volného času a veľa sa pre situáciu s koronavírusmi neurobilo, ale som rád, že som pracoval v škole so 7 a 8 -ročnými deťmi, že som vďaka nim mohol stretnúť veľa zvykov a samozrejme poznať rozdiel medzi deťmi Slovenska a Kanárskymi deťmi, s nimi som robil niekoľko aktivít ako: futbal, basketbal, remeslá všeobecne, aktivity ale samozrejme to najdôležitejšie pre moje osobné cvičenia ako napr. uplatňovanie bezpečnosti.
S celou situáciou covidu som nemohol veľa cestovať, ale cestoval som do druhého najväčšieho mesta na Slovensku zvaného Kosiche. Odporúčam, aby ste, ak máte radi mladých ľudí a ľudí na párty, ideálne mesto na návštevu, pretože je to super veľké mesto a ľudia sú viac sociálni a pochádzajú z rôznych krajín.
A na záver by som sa chcel poďakovať všetkým pracovníkom za to, že mi poskytli všetky príležitosti, ktoré mi dali, a dúfam, že každému z nich sa darí dobre a každému z nich mi pripadalo super milé, že je radosť ich spoznať.
Pravdu som nemohol urobiť viac, pretože som sa dostal do rúk covid-19, ale skutočne vám radím, že ak budete mať príležitosť urobiť tento projekt, neváhajte kedykoľvek, pretože to zmení váš život, uisťujem ty.
 
 
hola mi nombre es fran acabo de finalizar el voluntariado en eslovaquia la verdad me gusto mucho por su naturaleza, si les gusta la tranquilidad, relajar y querer tener otras espectativas les aconsejo stara luvobna, stara luvobna es una ciudad de eslovaquia es muy pequeña pero tiene muchas opciones: ocio naturaleza etc. estaba haciendo el voluntariado en una asociacion que se llama centrum volneho casu y mucho no se ha podido hacer por la situacion del coronavirus pero bueno estoy contento de haber estado trabajando en una colegio con niños de 7 y 8 años que gracias a ellos pude conocer muchas costumbres y por supuesto conocer la diferencia de los niños de eslovaquia a los niños Canarios, con ellos hice varias actividades como por ejemplo: futbol baloncesto manualidades en general actividades pero por supuesto lo mas importante para mi ejercicios personales como ejercer la seguridad.
con toda la situacion del covi no pude viajar mucho pero viaje a la segunda ciudad mas grande de eslovaquia que se llama kosiche les recomiendo que si les gusta la gente joven y fiesteros pues es la ciudad perfecta para ir a visitar porque es una ciudad super grande y la gente es mas social y de paises diferentes.
y bueno por ultimo me gustaria darles las gracias a todos los trabajadores por darme todas las oportunidades que me dieron y espero que a cada uno de ellos le valla bien y me parecieron cada uno de ellos super agradables que es un placer haberlos conocidos
no pude hacer mas cosas la verdad porque vine en la boca del del covi-19 pero de verdad que les aconsejo que si tienen una oportunidad de hacer este proyecto no lo duden en ningun momento porque les cambiaran la vida se los aseguro.
© 2024 | Centrum voľného času | SiteMap  |  RSS | Ochrana osobných údajov | Valid HTML 5! Valid CSS 3!
  • toplist